LifeStraw

Фільтри LifeStraw від швейцарської компанії Vestergaard Frandsen – прості та ефективні пристрої, здатні перетворити навіть найбруднішу воду на питну. За допомогою фільтрів LifeStraw можна пити просто з відкритої водойми чи з будь-якої ємності з водою. Вам потрібна чиста вода у поході? Це ідеальний пристрій для походів, подорожей і пікніків, стане у нагоді там, де нефільтровану воду пити небезпечно.

Проходячи навіть через найпростіший фільтр LifeStraw Personal, вода очищується за допомогою спеціального мембранного волокна Ultrason E, пори якого мають розмір 0.20 мікрона і можуть затримати не тільки найдрібніші частинки бруду, а й мікроорганізми, бактерії і віруси. За даними виробника фільтр LifeStraw Personal здатний відфільтрувати 99.9999% бактерій і 99,9% найпростіших і паразитів, що дозволяє захистити від отруєння і захворювання організму.

Індивідуальні фільтри LifeStraw здобули низку престижних нагород, в тому числі INDEX Award, Well-Tech Award за Інноваційні Технології, нагороду журналу TIME “Кращі винаходи”, нагороду Popular Science “Винахід століття”; премію журналу Esquire “Innovations of the Year”, приз від Saatchi and Saatchi «Ідеї, що змінюють світ», і навіть представлені в Музеї сучасного мистецтва МоМА в Нью Йорку!

Сайт виробника: www.lifestraw.com